Sinds 1955

Wijnhandel Ghoos is al meer dan 60 jaar gekend in Laakdal en omstreken voor advies, kwaliteit en een ruim assortiment van wijnen.

Meer dan een halve eeuw

Wijnhandel Ghoos is al meer dan 50 jaar een begrip in Laakdal en omstreken. Bij ons kunt u terecht voor advies en verkoop van een zeer ruim assortiment van wijnen.

Familiebedrijf met kennis van wijn

Al meer dan 30 jaar proeven en selecteren Marc en Luc Ghoos hun wijnen zelf.

Ze bouwden samen met broer Rob de zaak van vader Paul Ghoos uit tot een bloeiende zaak met een winkel voor particulieren en horeca-afdeling met honderden klanten.
Lees meer over onze historiek

Met echte wijnliefhebbers als medewerkers is de passie voor het wijnvak nergens zo groot.

Luc Ghoos

Bestuurder
Verantwoordelijke selectie en aankoop
luc@wijnhandelghoos.be

Biochemie-specialisatie in wijnkunde en likeurstokerij

Rob Ghoos

Bestuurder
Verantwoordelijke financiën en logistiek
rob@wijnhandelghoos.be

Bachelor boekhouding

Marc Ghoos

Bestuurder
Verantwoordelijke verkoop en horeca
marc@wijnhandelghoos.be 

Somelier-diploma Sopexa en wijndeskundige Coovi

Johan Nuyts

Verkoop en administratie
johan@wijnhandelghoos.be

Wijnconsulent

Bart Vanlommel

Horeca-adviseur
bart@wijnhandelghoos.be

Wijnconsulent

Seppe Lenaerts

Horeca-adviseur
Verantwoordelijke webwinkel
seppe@wijnhandelghoos.be

Wijnconsulent

Onze aanpak.

Het steeds groeiende aanbod maakt een correcte wijnkeuze complexer voor de liefhebber. Kijk maar naar de wijnrekken in alle winkels.

Ons credo: achter elke fles schuilt een individu.

Dat hebben we geleerd van onze vader, Paul Ghoos. Wij kennen het verhaal van elke fles in onze winkel. Net als wij werken we enkel met wijnmakers met passie.

Dankzij zulke zorgvuldige selectie, intensieve voorstudie, leerrijke speurtochten ter plaatse en een flinke dosis ervaring hebben wij de laatste decennia ons aanbod sterk uitgebreid.

Van oorsprong specialiseerden we in Franse wijnen. Dat hebben we gestaag uitgebreid naar andere landen en werelddelen.

U zoekt kwaliteit en betrouwbaar wijnadvies, dan bent u bij ons aan het juiste adres.

U vindt ons assortiment online. Blader door ons ruime aanbod van wijnen en sterke dranken.

Kom gerust ook eens vrijblijvend langs in onze winkel. Of profiteer van onze feestformules.

 

Tot binnenkort,

 

Luc, Marc en Rob Ghoos

 

Contacteer ons